Fuji

Dzień Japonii w Sosnowcu

Dzień Japonii 15.03.2018 w Sosnowcu

#japandayija #sosnowiec Serdecznie zapraszam wszystkich fanów Japonii, kultury japońskiej na organizowany przez wykładowców oraz studentów filologii angielskiej, specjalności z językiem japońskim Dzień Japonii, który odbędzie się w budynku Wydziału Filologicznego przy ul. Grota-Roweckiego 5 w Sosnowcu dnia 15.03.2018. Wydarzenie organizowane jest pod auspicjami Instytutu Języka Angielskiego UŚ.

W tym roku nasz Dzień Japonii pragniemy zrealizować w poszerzonej, o wiele atrakcyjniejszej formule – adresujemy imprezę nie tylko do młodzieży licealnej z aglomeracji górnośląskiej, ale też do wszystkich fanów Japonii (w dowolnym wieku – każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 ) i chcemy zrealizować ją z rozmachem na wzór popularnych festiwali japońskich.

Program ogłosimy w styczniu, ale już teraz przygotowujemy dla Was moc atrakcji. Poza stałymi punktami imprezy – wykłady/prelekcje wykładowców, stoiska obsługiwane przez studentów (na których można np. nauczyć się podstawowych kształtów origami, rysować mangę, czy – przede wszystkim – dopytać o specyfikę naszych studiów), mamy kilka asów w rękawie dla szerokiej publiczności. Będzie można uczyć się gry w mahjonga, odwiedzi nas z pogadanką znana blogerka i dziennikarka pisząca o Japonii, być może będą też występy wokalne.

Reszta potwierdzi się w najbliższych tygodniach, dlatego koniecznie śledźcie stronę wydarzenia na Facebooku, gdzie będziemy zamieszczać wszystkie szczegóły. Poza tym, impreza obecna jest w social mediach pod hashtagiem: #japandayija . Do wydarzenia na FB można też dotrzeć skanując poniższy QR-kod:

QR-code

Jednym słowem – liczę na Was, że spotkamy się w Sosnowcu 15.03.2018, by … bawić się Japonią 🙂

Patronat honorowy

Miło mi poinformować, że Torii – magazyn o Japonii zgodził się objąć naszą imprezę patronatem honorowym. Pięknie dziękujemy i zapraszamy kolejnych chętnych patronów 🙂

Torii

Ponadto, pisali o nas:

Serdecznie dziękujemy 🙂